Dostlar Mermer

BİLGİ, PROFESYONELLİK VE TUTKUMUZ;

1997 'den günümüze, geleneksel değerlere uygun olarak bizi daima yenilikçi seçimlere yönlendirdi.

Dostlar Mermer

Mermer ocaklarımızda üretilen taşın en verimli şekilde işlenmesini sağlayarak, dünya piyasalarında küresel ölçekte satış yapmamız ana hedefimizdir.

Dostlar Mermer, 1997 yılında Balıkesir Marmara Adasında Blok mermer üretimi imalatıyla başladığı serüvende bugün, 10.000m² faal kapalı alana sahip ana fabrikası, Bursa ve Marmara adası ocak sahaları, 80’den fazla çalışanı ile 5 kıtada 45 ülkeye hizmet vermektedir.


 

Dostlar Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti.

 • İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,
 • Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeyen üretim tesisleri,
 • Kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İK Politikaları,
 • Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
 • Çevre dostu ürünleri,
 • Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve yetkili servisleri ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürmektedir.
 • Dostlar Mermer, etkin ve çözüm odaklı çevre politikaları, zorunluluktan öte “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal projeler ile ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık oluşturmak ve bu duyarlılığı mümkün olduğunca daha geniş çevrelere yaymak konusunda da adından söz ettirmektedir. 1997'den günümüze, tecrübesiyle, mermer denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü firması Dostlar Mermer; gelecekte başarılı olmaya ve sektörünün öncü firmaları arasında yer almaya devam etmesinin haklı gururunu taşımaktadır. Dostlar Mermer; müşteri ve kalite odaklı iş anlayışını hakim kılmak, etkin çalışma yöntemleri geliştirmek, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla, tüm ekibi, bilgi ve becerilerini arttırmaya yönelik çeşitli eğitim programları, seminerler gibi sosyal ve kültürel etkinliklerle desteklemektedir.


  Entegre Yönetim Sistemi


  Dostlar Mermer, kalite standartları çerçevesinde hizmet vermektedir.

  ISO 14001:2004


  Çevre Yönetim Sistemi ile sıfır atık.

  OHSAS 18001:2007


  İş Sağlığı ve Güvenliği ile sıfır kaza.